Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Ticari liyofilizasyon ekipmanı şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık en düşük fabrika fiyatı

2022-05-13 19:02:18

Ticari liyofilizasyon ekipmanı Öğe süblimasyon sürecinde, iletken ısı transferinden daha tutarlı olan radyan ısıtma transferini kullanıyoruz. Isı transferi için hafif alüminyum levha kullanılarak, ısıtma transfer verimliliği paslanmaz çeliğe göre 10 kat daha fazladır. Ürünler tamamen dondurulduktan sonra, süblimasyon ve dondurarak kurutma için odaya aktarılacaktır. Ürünler kesinlikle kurutulacak ve hızlı bir şekilde paketlenmesi için ürün paketleme alanına aktarılacaktır.


Ticari liyofilizasyon ekipmanı ile rafine edilen ürünler genellikle önceden dondurulur (ilaçların yanı sıra mikroorganizmalar dışında), bu da 3 saatlik üretim süresinden tasarruf sağlayabilir. Ticari liyofilizasyon ekipmanı, genellikle büyük boyutlu ve aynı zamanda dondurarak kurutucu imalatı anlamına gelir.


Üretim etkinliğini artırmak için, ticari liyofilizasyon ekipmanı, malzemeleri taşımak için rayların yanı sıra arabalarla birlikte sağlanır. Ticari liyofilizasyon ekipmanının rayları, ham ürün ön işlemi ile başlar. Ön işlem tamamlandıktan sonra ürünler tepsilere doldurulabilir. Bir araba 100 kg'dan fazla ürünü tutabilir ve daha sonra ürünleri ön dondurma için hızlı dondurucu odasına taşıyabilir.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.