Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Sebze liyofilizasyon ekipmanı şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık uygun fabrika fiyatı

2022-05-13 19:01:59

Bitkisel liyofilizasyon ekipmanı Son zamanlarda, Avrupa'da, Amerika Birleşik Devletleri'nde ve Japonya'da dondurularak kurutulmuş sebzelere olan ihtiyaç aslında hızlı bir şekilde arttı ve ayrıca ithalat miktarı da yıldan yıla artmaya devam ediyor. Uluslararası pazarda sebze liyofilizasyon ekipmanlarından elde edilen sebzelerin oranı, sıcak hava ile kurutulmuş sebzelere göre 4-6 kat daha fazladır. Bitkisel liyofilizasyon ekipmanı, birkaç çeşit toz sebzeyi işlemek için kullanılır.


Sebzelerin besin materyalini, gölgesini ve lezzetini koruyabilen sebze erişteleri, şekerli yiyecekler, kekler ve ayrıca bisküviler, içecekler vb. yapmak için una veya şekere toz sebzeler ekleyin. Bitkisel liyofilizasyon ekipmanından elde edilen başlıca 2 çeşit dondurularak kurutulmuş sebzeler vardır: granül sebzeler ve ayrıca toz sebzeler. Yaklaşım, taneli sebzeler yapmak için 8 çeşit sebzeyi ve aynı zamanda sebze liyofilizasyon ekipmanına karıştırmaktır.


Bu tür sebzeler sadece besleyici ve lezzetli değil, aynı zamanda cesareti kırılmaya başlayan bebekler, sebze sevmeyen çocuklar ve dişleri yetersiz yaşlılar, sıvı veya yarı sıvı gıda tüketen hastalar ve sporcular için de gerçekten uygundur. minimum gıda tüketimi ve diğer çeşitli özel gruplarla.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.