Hakkımızda

Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Hakkımızda

KEMOLO, dünyanın en büyük büyük dondurarak kurutucu üreticilerinden biridir. Şirketimiz, büyük dondurarak kurutma üretim hatlarının tasarımı, geliştirilmesi, üretimi, kurulumu ve devreye alınması konusunda uzmanlaşmıştır. Dondurarak kurutucularımız ağırlıklı olarak gıda, beslenme ürünleri, özler, bitkisel ilaçlar, biyolojik ürünler ve evcil hayvan maması gibi sektörlerde kullanılmaktadır.


Sürekli keşif ve araştırma yoluyla daha güvenilir, daha fazla enerji tasarrufu sağlayan, daha çevre dostu ve daha kullanışlı bir dondurarak kurutucu üretmeye çalışıyoruz.


Yüksek verimli ve enerji tasarruflu destek sistemlerinin kapsamlı kullanımı; ısı transferini daha etkin hale getirmek için hem iletken hem de radyan tip tasarımlar kullanılır; genellikle yüksek verimli termal transfer sıvısı seçilir; Aynı zamanda, çalışma sırasında oluşan ısı, isteğe bağlı olarak ısıtma veya defrost için geri kazanılabilir. Dikkatli tasarım, makul düzenleme ve bilimsel hesaplama sayesinde dondurarak kurutma makinemizin enerji tüketimi etkin bir şekilde azaltılır.


Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.