Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Endüstriyel liyofilizasyon ekipmanı şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık ucuz fabrika fiyatı

2022-05-13 19:02:32

Endüstriyel liyofilizasyon ekipmanı Ürün dondurulduktan sonra, güvenli bir buz iskeleti oluşturmak için içindeki su buza dönüşür. Süblimleşme sırasında, buz kristalleri katı iskeleti temelde değişmeden tutar. Bu nedenle, endüstriyel liyofilizasyon ekipmanının büzülme fiyatı, diğer dondurarak kurutma türlerinden çok daha düşüktür ve aynı zamanda taze gıdaların türünü de koruyabilir. Endüstriyel liyofilizasyon makinesi otomasyonu gösterir.


Endüstriyel liyofilizasyon ekipmanından elde edilen ürünler tamamen kurutulduğundan, doğru şekilde paketlendiğinden ve herhangi bir koruyucu madde içermediğinden, depolama alanı sıcaklığına benzersiz bir ihtiyaç yoktur, yani düzenli olarak uzun süre saklanabilirler. hava sıcaklığı. Depolama maliyetleri donmuş gıdalardan çok daha düşüktür. Ürünün ön dondurulduktan sonra kurutulması nedeniyle, üründeki ince buz kristalleri, süblimasyondan sonra çok fazla boşluk bırakarak, hızlı bir şekilde sızabilen ve rehidrasyon sırasında kuru ürünlerle tamamen temas edebilen geçirgen bir sünger görünümündedir. , dondurularak kurutulmuş ürünlerin sayısız dakika veya hatta onlarca saniye içinde tamamen rehidre edilmesine izin vererek, böylece taze yiyeceklerin rengini, kokusunu ve tadını maksimum düzeyde korur.


Bu nedenle, dondurularak kurutulmuş ürünler olağanüstü rehidrasyon yapılarına sahiptir ve ayrıca üstün kaliteli hazır gıdalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.