Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Meyve liyofilizasyon ekipmanı şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık ekonomik fabrika fiyatı

2022-05-13 19:02:10

Meyve liyofilizasyon makineleri Üretim sürecinde herhangi bir katkı maddesi, pigment, koruyucu madde içermez. Temel kapalı ürün ambalajı, dondurularak kurutulmuş meyvelerin 2 yıldan fazla canlı bir şekilde saklanmasına izin verir. İnsanların yaşam kriterlerinin iyileştirilmesiyle, bu saf, tamamen doğal, katkısız ve besleyici meyveler, kesinlikle müşterilerle giderek daha fazla öne çıkacaktır. Kısa mevsimselliğe ve yüksek besin değerine sahip meyveler için, meyve liyofilizasyon ekipmanı harcamak için mükemmeldir. Liyofilizasyon ekipmanı, önde gelen yüksek kaliteli meyveleri kurutmak için kullanılır.


Taze meyveler, meyve liyofilizasyon ekipmanına doldurulmadan önce, toplama, yıkama, soyma ve kesme dahil olmak üzere ön işleme tabi tutulacaktır. Meyveler hazır olduğunda, doğrudan meyve liyofilizasyon makinesine yüklemeniz gerekir. Dondurularak kurutulmuş meyvelerin besinleri kesinlikle kaybolmaz, ayrıca kurtulan su kesinlikle rutubetten başka bir şey götürmez. Meyve liyofilizasyon makinelerinden elde edilen nihai ürünler kesinlikle daha tatlı, ekstra kokulu ve ayrıca daha gevrek olacaktır.


Son olarak, ürünün sıcaklık seviyesi ayarlanan ısı sıcaklık seviyesi ile düzenlidir ve ayrıca vakum derecesi sınır değerine ulaşır, meyveler meyve liyofilizasyon makineleri tarafından fiilen liyofilize edilir. Dondurularak kurutulmuş meyvelerin hızlı bir şekilde paketlenmesi gerekir.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.