Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Vakumlu liyofilizasyon ekipmanı şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık ekonomik fabrika fiyatı

2022-05-13 19:02:42

Vakumlu liyofilizasyon makineleri Vakumlu liyofilizasyon sistemleri ile dondurarak kurutucu arasında büyük bir fark yoktur. Vakum, bir liyofilizasyon makinesinde gerekli bir parçadır. Gıda için uygun bir makine almak için, tedarikçilerden ekonomik bir fiyatla ticaret değil, tedarikçilerden seçip almanız gerekir.


Tipik güneşte kurutma, buharda kurutma, püskürtmeli kurutma ve ayrıca vakumlu kurutma ile karşılaştırıldığında, Vakumlu liyofilizasyon makinesi olağanüstü avantajlara sahiptir: 1. Vakumlu liyofilizasyon sistemleri düşük sıcaklıkta yapılır, bu nedenle sağlıklı proteini denatüre etmez. 2. Düşük sıcaklık seviyesinde kurutma, uçucu elementlerin kaybı, ısıyla denatüre edilmiş besinlerin yanı sıra bileşikteki kokulu parçalar son derece küçüktür, bu nedenle vakumlu liyofilizasyon sistemleri, en kaliteli ilaçları ve ayrıca gıdaları işlemek için bir yeniliktir. 3. Düşük sıcaklık seviyeli dehidrasyon işlemi boyunca, malzemenin orijinal yerleşim özellikleri ideal olarak korunabilir. 4. Vakumlu liyofilizasyon ekipmanından sonra miktar ve şekil temelde değişmez. Ürün sünger gibi. Yeniden sulandırıldığında, suyla temas yüzeyi büyüktür ve hızla orijinal şekline geri dönebilir.


Tipik olarak vakum altında kurutulduğu gerçeğinden dolayı, uygun şekilde oksitlenmiş maddeleri koruyan son derece az oksijen vardır. Ürünlerdeki ıslaklığın %95 ~ %99,5'ini ortadan kaldırabilir ve dondurularak kurutulmuş ürünlerin raf ömrü uzundur. Vakum, bir liyofilizasyon makinesinde gerekli bir parçadır. Vakumlu liyofilizasyon ekipmanı düşük sıcaklık seviyesinde yapıldığından proteini denatüre etmez. Düşük sıcaklık seviyesindeki dehidrasyon nedeniyle, bileşikteki uçucu parçaların, ısıyla denatüre edilmiş besinlerin ve aromatik parçaların kaybı son derece azdır, bu nedenle vakumlu liyofilizasyon makinesi, gıdaların yanı sıra yüksek kaliteli ilaçları işlemek için modern bir teknolojidir.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.