Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Ticari liyofilizasyon makinesi şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık uygun fabrika fiyatı

2022-05-13 19:05:13

Ticari liyofilizasyon makinesi Ticari liyofilizasyon makinesi, genellikle geniş aralıklı üretim dondurarak kurutucuları ifade eder.


Ticari liyofilizasyon makinesi nispeten büyük bir yerde bulunur ve diğer bazı hammadde depolama, yıkama, soyma, dilimleme ve paketleme atölyeleri gerektirir. 21. yüzyılda, vakumlu dondurarak kurutma yeniliği, eşsiz avantajları nedeniyle insanlar tarafından önemli ölçüde tercih edilmektedir. Dondurularak kurutulmuş ürün, içerik olmadan normal sıcaklık seviyesinde uzun süre saklanabilir. Dondurularak kurutulmuş postların yapısı, gevrek olduğu kadar geçirgendir ve ayrıca hızla rehidrate olur.


Rehidrasyondan sonra ürünlerin rengi, kokusu, tercihi, şekli ve aktivitesi genellikle değişmez, özellikle gıda, sağlık ve ilaç pazarları için uygundur. Ticari liyofilizasyon makinesi, soğutma sistemi, vakum sistemi, ısıtma sistemi ve ayrıca kontrol sisteminden oluşur. Birincil parçalar kurutma odası, buhar yoğunlaştırıcı, kompresör, pompa, elektrikli ısıtma sistemi ve ayrıca soğutucu vb. Ticari liyofilizasyon makinesi, dondurularak kurutulmuş ürünleri daha uzun süre koruduğundan emin olmak için, sudan kurtulmak için suyu güçlü halden aeriform bir duruma süblime etmenin yanı sıra, nemi doğrudan güçlü duruma dondurmak için kullanılır. .

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.