Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Endüstriyel liyofilizasyon makinesi şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık uygun maliyetli fabrika fiyatı

2022-05-13 19:05:29

Endüstriyel liyofilizasyon makinesi Endüstriyel liyofilizasyon makinesi, genellikle büyük ölçekli imalat dondurarak kurutucuları veya ticari dondurarak kurutucuları tanımlar. Laboratuvar dondurarak kurutucularının aksine, endüstriyel liyofilizasyon makinesi ürünleri hızlı bir şekilde yükleyebilir ve boşaltabilir.


Ayrıca, çığır açan süreçte ürünü önceden dondurmak da endişeye yol açmaz, böylece üretim süresinden ve ayrıca üretim maliyetlerinden tasarruf sağlar. Endüstriyel liyofilizasyon makinesinden alınan ürünler tipik olarak önceden dondurulur (ilaç ve ayrıca mikroplar hariç), bu da 3 saatlik üretim süresini koruyabilir. Ürün süblimasyonu prosedüründe, iletken ısı transferinden daha tutarlı olan parlak ısı transferinden yararlanıyoruz. Endüstriyel liyofilizasyon makinesi oldukça büyük bir alana sahiptir ve hammadde depolama atölyelerine, temel malzeme ön işleme, sanitasyon ve temizlik atölyelerine ihtiyaç duyar. Dondurarak kurutmadan sonra, dondurularak kurutulmuş ürünlerin paketlenmesi ve zamanında saklanması gerekir.


Öğe havaya maruz kaldığında, nemi alması ve oksitlenmesi ve ayrıca bozulması kolaydır, bu nedenle dondurularak kurutulmuş ürünlerin vakumla sıkıştırılması, ideal olarak nitrojen yüklü olması gerekir.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.