Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Vakumlu liyofilizasyon makinesi şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık ucuz fabrika fiyatı

2022-05-13 19:05:42

Vakumlu liyofilizasyon makinesi İster yerli ister ithal vakumlu liyofilizasyon makinesi olsun, tipik eksiklikler daha yüksek fiyat, yüksek enerji tüketimi ve finansal yatırımın yavaş geri kazanımıdır. Enerji kullanımının azaltılması ve ayrıca maliyetlerin düşürülmesi, KEMOLO vakumlu liyofilizasyon makinesi için birincil talimattır.


Yapıyı güçlendirin, yerleşimi optimize edin, maliyetleri en aza indirin ve ayrıca güç tüketimini azaltın. Daha büyük vakumlu liyofilizasyon makinesi için KEMOLO, oksitlenmiş hafif alüminyum raf sistemi ve tepsiler kullanır. Raf, radyasyon kapasitesini artırmak için yüksek performansa sahiptir ve ayrıca tepsinin yüzey tedavisi, ısı emme kapasitesini artırır. Tepsi, her iki parlayan raf arasında optimal bir yerleşime sahiptir, bu nedenle maksimum stilde olmalıdır. Soğuk tuzağın boyut, çerçeve ve donma özelliklerinin optimizasyonu ayrıca gerçekten işlevseldir, çünkü soğuk tuzağın masrafı ve ayrıca güç alımı büyüktür.


Vakumlu liyofilizasyon makinesi için, ısıtma ünitesi sadece süblimasyon ısısını destekler ve güç tüketimi de yüksek olmamalıdır ve ayrıca enerji kullanımını azaltmak için yapı güçlendirilmelidir. Kaliteyi güvence altına alın ve performansı artırın. KEMOLO vakumlu liyofilizasyon makinesi, dünyaca ünlü yedek parçalarla üstün kalite üretmek için büyük bütünlüğü garanti eder. Isıtma fiyatını, pompalama hızını, sıcaklık seviyesi tekdüzeliğini ve vakum kararlılığını artırmanın yanı sıra ekipmanın bazı yeni işlevlerinin de benzer şekilde artırılması gerekir.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.