Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Endüstriyel liyofilizatör ekipman şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık uygun fabrika fiyatı

2022-05-13 19:15:17

Endüstriyel liyofilizatör ekipmanı Endüstriyel liyofilizatör ekipmanı çok büyüktür ve gezegende bu tür büyük ekipmanı üretmek için birkaç üretici ve sağlayıcı vardır.


Bu tür ekipmanın maliyeti yüksektir ve ayrıca liyofilize ürün de iyi bir fiyatla sunulabilir. Endüstriyel liyofilizatör ekipmanı, otomasyon için kullanılan büyük ölçekli dondurarak kurutucu anlamına gelir. Farklı dondurucu alanı, kurutma odası, buhar kondenser, soğutma sistemi, vakum sistemi, fırın ve kontrol sistemi içerir. Üretim verimliliğini artırmak için endüstriyel liyofilizatör ekipmanı, arabaları ve ayrıca ürünleri taşımak için raylarla yapılandırılmıştır. Raylar, ham ürün ön işleminden başlar. Öğeler ön işleme tabi tutulduktan sonra, malzemelerin tümü tepsilere doldurulmak üzere ayarlanır.


Ham ürünlerle dolu tepsileri sepete koyun. Bir araba cihazı 100 kg'dan fazla ürünü tutabilir ve bundan sonra malzemeleri ön dondurma için hızlı dondurucu alanına taşıdı. Endüstriyel liyofilizatör ekipmanı, ön dondurma için sıklıkla farklı dondurucu boşlukları kullanır (ilaç ve mikroplar hariç).

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.