Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Vakumlu liyofilizatör ekipman şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık uygun maliyetli fabrika fiyatı

2022-05-13 19:15:34

Vakumlu liyofilizatör ekipmanı Öğelerin ısısı, öğedeki suyun doğrudan buzdan buhar durumuna süblimleşmesini sağlamak için ısı iletimi veya radyasyon ile ısıtma plakası tarafından sağlanır.


Sürekli olarak süblime edilen buhar sıkıştırılır ve belirtilen gereksinimleri karşılamak için dondurarak kurutma eğrisine göre ısıtma ve vakumlama sonlandırılana kadar U-şekilli bobine kaydedilir. 15 ~ 24 saat sonra ürünler kurutulur ve su, vakumlu liyofilizatör ekipmanının buhar yoğunlaştırıcısına aktarılır. Vakumlu liyofilizatör ekipmanı genellikle vakumlu dondurarak kurutma odası, vakum sistemi, soğutma sistemi, ısıtma sistemi ve ayrıca kontrol sisteminden oluşur. Vakumlu liyofilizatör ekipmanı tarafından üstlenilen standart teknolojik süreç şu şekildedir: ön işleme→ donmak→ vakumlu kurutma→ ambalajlama→bitmiş öğe.


Vakumlu liyofilizatör ekipmanının çalışma konsepti: Başlangıç olarak, öğelerdeki suyu katı buza dönüştürmek için ötektik faktör sıcaklığının altında ham ürünü dondurun ve daha sonra ön işleme tabi tutulmuş ürünleri aşağıdaki vakumlu liyofilizatör ekipmanının kurutma odasına yükleyin. düşük sıcaklık vakum durumu.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.