Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Ticari liyofilizatör ekipman şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık ekonomik fabrika fiyatı

2022-05-13 19:08:30

Ticari liyofilizatör ekipmanı Yaygın dehidrasyon inovasyonu ile karşılaştırıldığında, ticari liyofilizatör makinelerinin avantajları aşağıdaki gibidir: ticari liyofilizatör ekipmanı düşük sıcaklıkta yürütülür, bu nedenle proteinler ve mikroplar dahil olmak üzere ısıya duyarlı birçok madde için özellikle uygundur.


Kesinlikle denatürasyon veya biyolojik canlılık kaybı olmayacaktır. Dondurarak kurutma işlemi sırasında bakteri gelişimi ve enzimlerin aktivitesi kesinlikle gerçekleşmeyecektir. İlk kişilik, ticari liyofilizatör ekipmanı ile korunabilir. Düşük sıcaklıkta dondurarak kurutma yapıldığında, bazı kararsız parçaların ve ısıtma ile denatüre edilen besin parçalarının kaybı çok azdır. Bazı ilaçları, kimyasalları ve yiyecekleri kurutmak için gerçekten uygundur.


Donmuş halde susuz kalması nedeniyle, bitmiş ürünün hacmi ve yapıları neredeyse değişmeden kalır ve ayrıca orijinal yapısı büzülme olmadan korunur. Ticari liyofilizatör makineleri tarafından rafine edilen ürünlerdeki nem, %95~99'dan çok daha fazla oranda giderilebilir.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.