Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Meyve dondurularak kurutulmuş ekipman şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık uygun maliyetli fabrika fiyatı

2022-05-13 19:44:56

Meyve dondurularak kurutulmuş ekipman Meyve dondurularak kurutulmuş ekipman tamamen SUS304 paslanmaz çelikten yapılmıştır ve ISO ve CE, FDA gıda işleme pazar kriterlerine göre üretilmiştir. Kurutulmuş meyve ekipmanımız mango, çilek, durian, muz, elma, ejderha, kivi, limon, ahududu, portakal, şeftali, armut, ananas, avokado vb. gibi farklı meyveler için idealdir. Dondurularak kurutulmuş meyve ekipmanı olabilir.


boyuta göre küçük spekülatif tip, alet imalat tipi ve ayrıca büyük imalat tipine ayrılmıştır. 2 çeşit meyve dondurularak kurutulmuş ekipman vardır. İletken tip, küçük ve ayrıca orta menzilli yüksek değerli ürünler için dondurarak kurutma işlemi için kullanılır. Parlayan tip, masif meyve dondurarak kurutma üretimi için kullanılır.


KEMOLO, meyve dondurularak kurutulmuş ekipmanın ana tedarikçilerinden ve tedarikçilerinden sadece biridir ve ayrıca endüstriyel montaj hattı için yüksek kaliteyi rekabetçi maliyetle satış için rafine etmek için büyük ekipman yapar.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.