Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Sebze dondurularak kurutulmuş ekipman şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık uygun maliyetli fabrika fiyatı

2022-05-13 19:44:39

Sebze dondurularak kurutulmuş ekipman KEMOLO, sebze dondurularak kurutulmuş ekipman tedarikçilerinin yanı sıra ana üreticiler arasında yer alır ve ayrıca satın almak için uygun fiyatla yüksek dereceli rafine etmek için sebze dondurarak kurutma üretim hattı için büyük ekipman yapar.


Dondurularak kurutulmuş sebzeler, yenebilir mantarlar, sarımsak parçaları, arpacık soğanı, soğan, yeşil fasulye, bezelye, salatalık, harika mısır parçaları, havuç dilimleri, ıspanak, kuşkonmaz, yabani sebzeler ve benzeri gibi sebzelerde yaygın olarak kullanılır. Sebze dondurularak kurutulmuş ekipman giriş kabiliyetimiz 10-2500 kg'dır. Sebzeler, gıda depolama alanı kilerinize gerekli vitamin ve mineralleri getirmek için müthiş bir yöntemdir. Bir felaket veya acil durum sırasında sizi ve ailenizi sağlıklı, dengeli ve iyi tutmalarını isteyeceksiniz.


Vejetaryen dondurularak kurutulmuş ekipmanlarla oluşturulan sebzelerin en büyük özelliği, sadece su ilave edilerek hazırlanabilmeleridir. Ayrıca bunları doğrudan paketten yiyebilirsiniz. İki çeşit sebze dondurularak kurutulmuş ekipman vardır. İletken tür, küçük ve aynı zamanda yüksek değerli ürünler için buzla kurutma işlemi için kullanılır. Radyant tip, büyük ölçekli vejeteryan dondurarak kurutma üretimi için kullanılır.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.