Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Ticari dondurularak kurutulmuş ekipman şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık uygun fabrika fiyatı

2022-05-13 19:45:09

Ticari dondurularak kurutulmuş ekipman KEMOLO, ticari dondurularak kurutulmuş ekipmanın ana tedarikçilerinden ve sağlayıcılarından sadece biridir ve aynı zamanda ticari üretim hattı için mevcut rekabetçi fiyatlarla premium rafine etmek için büyük ekipman yapar. 2 tip ticari dondurularak kurutulmuş ekipman vardır. İletken tür, merkez ve ayrıca küçük aralıklı yüksek değerli öğeler için dondurarak kurutma işlemi için kullanılır.


Radyant türü, büyük gıda dondurarak kurutma üretimi için kullanılır. Ticari dondurularak kurutulmuş ekipman, en kaliteli kaynakları, biyolojiyi, yabani sebzeleri, kuru sebzeleri, gıdaları, meyveleri, kimyasal pazarları, farmasötik ara ürünleri ve ayrıca çeşitli diğer ürünleri kurutmak için uygundur. Ticari dondurularak kurutulmuş ekipman, oda, soğutma sistemi, vakum sistemi, ısıtıcı ve kontrol sistemini entegre eder. Ticari dondurularak kurutulmuş ekipmanın kurutma prosedürü aşağıdaki gibidir: her şeyden önce, gıdanın iç nemi düşük sıcaklık ortamında gerçekten donmuştur.


Kurutma adımında, önceki ham ürünün içindeki buz, vakuma yakın bir ayar sırasında doğrudan buhar buharlaşmasına dönüştürülecektir. Yiyeceklerin iç suyu önemli ölçüde azalacaktır. Tüm susuzlaştırma prosedürü, geleneksel bir kurutucununkinden daha düşük bir sıcaklık seviyesi atmosferi altındadır.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.