Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Meyve dondurularak kurutulmuş makine şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık en düşük fabrika fiyatı

2022-05-13 19:49:45

Dondurarak kurutma makinesi Dondurarak kurutma prensibine göre, kuru meyvelerin dondurulması talep edilirse, meyve dondurularak kurutma makinesinde neye ihtiyacımız olduğunu hızlı dondurma kabiliyetine sahip olmamız gerektiğini biliyoruz.


Hızlı dondurmanın sıcaklık seviyesi düşürüldüğünden, taze meyvelerdeki suyu hızla küçük buz kristallerine dondurabilir, böylece meyvenin iç yapısına zarar verecek daha büyük buz kristallerinin oluşumunu engelleyerek kalitenin düşmesine neden olur. tamamlanan öğenin Stres ne kadar düşükse, buzun süblimleşme sıcaklık seviyesi de o kadar düşük olacaktır. Meyve dondurularak kurutma makinesi ayrıca ısıtma özelliğine sahiptir. Buzun süblimleşmesinin ısı alması gerektiğinden, ısı kesinlikle süblimleşmenin daha hızlı gerçekleşmesini sağlayacaktır. Meyvelerdeki nem neredeyse tamamen ortadan kalktıktan sonra meyveler kurutulur. KEMOLO, satışa sunulan uygun maliyetle en kaliteli meyve dondurularak kurutulmuş makine tedarik eder.


Meyve dondurularak kurutulmuş makine, taze meyveleri kurutmak için vakumlu dondurarak kurutma modern teknolojisini uygular. Meyve dondurularak kurutulmuş makinenin prensibi, meyvenin içindeki suyu hızla buza dondurmak ve bundan sonra buzun doğrudan buhara süblimleşmesine izin vermek ve aynı zamanda ortadan kaldırmaktır.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.