Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Sebze dondurularak kurutulmuş makine şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık uygun maliyetli fabrika fiyatı

2022-05-13 19:49:56

Sebze dondurularak kurutulmuş makine Sebze dondurularak kurutulmuş makine ile rafine edilmiş sebzeler önemli bir yüzeye sahiptir. Sebzelerdeki bileşenlerin bir kısmı doğrudan havaya maruz kalır. Havadaki oksijene maruz kalmanın yanı sıra nemi emmek özellikle çok kolaydır, bu da dondurularak kurutulmuş sebzelerin kademeli olarak bozulmasına neden olur.


İkincisi, dondurularak kurutulmuş sebzelerin çoğu doğal renklere sahiptir ve bu doğal pigmentler ışık altında hızla zayıflar. Oksidasyon ve pigment yıkımı sırasında sıcaklık, bu tür zincir reaksiyonlarını etkileyen önemli bir faktördür. Dondurarak kurutma işlemi tamamlandıktan sonra, vakumu serbest bırakmak için nitrojen veya kuru havayı doğrudan kurutma odasına akıtın ve ardından ürünü derhal % 50'den çok daha az bir bağıl nem ve ayrıca 22 ~ sıcaklık ile sızdırmaz bir atmosferde sabitleyin.


25℃ve çok daha az kir. Aynı atmosfer altında, sebze dondurularak kurutulmuş makineden elde edilen yarı bitmiş ürünleri seçin ve yükleyin. Liyofilize malzeme çok büyük bir yüzey konumuna sahip olduğundan ve son derece higroskopik olduğundan, bu prosedürleri nispeten kuru bir ortamda bitirmek gereklidir. Dondurularak kurutulmuş sebzeleri iyi paketlemek son derece önemlidir. Hafif alüminyum folyo torbalar genellikle sebze dondurularak kurutulmuş makine ile kullanılır.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.