Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Ticari dondurularak kurutulmuş makine şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık uygun maliyetli fabrika fiyatı

2022-05-13 19:49:28

Ticari dondurularak kurutulmuş makine Ticari dondurularak kurutulmuş makine genellikle büyük ölçekli üretim dondurarak kurutucularını ifade eder.


Ticari dondurularak kurutulmuş makine oldukça büyük bir yer kaplar ve ayrıca diğer bazı ham ürün depolama alanı, temizleme, soyma, kesme ve paketleme atölyelerine ihtiyaç duyar. Dondurularak kurutulmuş ürün, katkı maddesi olmadan normal sıcaklıkta uzun süre saklanabilir. Dondurularak kurutulmuş postların çerçevesi gevrek ve gözeneklidir, ayrıca hemen rehidrate olur. Ticari dondurularak kurutulmuş makine, soğutma sistemi, vakum sistemi, ısıtıcı ve kontrol sisteminden oluşur. Ana bileşenler kurutma odası, buhar yoğunlaştırıcı, kompresör, vakum pompası, elektrikli ısıtıcı ve ayrıca soğutucu vb.'dir.


Ticari dondurularak kurutulmuş makine, nemi katı duruma dondurmak ve daha sonra suyu katı halden bir hava formuna süblime etmek için kullanılır. dondurularak kurutulmuş ürünlerin daha uzun süre korunması için sudan kurtulmasını sağlayın.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.