Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Endüstriyel dondurularak kurutulmuş makine şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık ekonomik fabrika fiyatı

2022-05-13 19:51:03

Endüstriyel dondurarak kurutma makinesi Dondurarak kurutma işleminden sonra, dondurularak kurutulmuş ürünlerin paketlenmesi ve zamanında saklanması gerekir. Ürün havaya maruz kaldığında, ıslaklığı emmesi ve ayrıca oksitlenmesi ve parçalanması çok kolaydır, bu nedenle dondurularak kurutulmuş ürünler vakumla paketlenmeli, tercihen nitrojen doldurulmalıdır.


Endüstriyel dondurularak kurutulmuş makine tipik olarak büyük üretim dondurarak kurutucuları veya ticari dondurarak kurutucuları ifade eder. Laboratuvar dondurarak kurutucuları ile karşılaştırıldığında, ticari dondurularak kurutulmuş makine, öğeleri derhal doldurabilir ve serbest bırakabilir.


Endüstriyel dondurularak kurutulmuş makineden elde edilen ürünler tipik olarak önceden dondurulur (ilaç ve ayrıca bakteri dışında), bu da 3 saatlik üretim süresini koruyabilir. Süblimleşirken, ısıtmaya ihtiyaç duyar. Madde süblimasyonu prosedüründe, iletken ısı transferinden çok daha tutarlı olan indüksiyon ısı transferini kullanıyoruz. Isıtma transferi için alüminyum levha kullanıldığında, ısı transfer verimliliği paslanmaz çeliğe göre 10 kat daha fazladır. Bu daha çok iş performansını iyileştirmek ve enerji tasarrufu sağlamak içindir.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.