Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Endüstriyel dondurarak kurutma ekipmanı şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık uygun fabrika fiyatı

2022-05-13 19:54:52

Endüstriyel dondurarak kurutma ekipmanı Endüstriyel dondurarak kurutma ekipmanı, büyük ölçekli üretim için kullanılan büyük ölçekli dondurarak kurutucu anlamına gelir. Farklı dondurucu alanı, kurutma odası, buhar yoğunlaştırıcı, soğutma sistemi, vakum sistemi, ısıtıcı ve ayrıca kontrol sistemi içerir.


Bir araba sistemi 100 kg'dan fazla malzeme tutabilir ve bundan sonra ürünleri ön dondurma için hızlı dondurucu alanına taşıdı. Ön dondurma işlemi bittikten sonra süblimasyon için kurutma alanına sevk edilir ve ürünler tamamen kuruyana kadar kurutulur. Hızlı paketleme için dondurularak kurutulmuş ürünleri paketleme odasına teslim edin. Endüstriyel dondurarak kuru ekipman düzenli olarak ön dondurma için ayrı bir dondurucu alanı benimser (ilaçların yanı sıra mikroorganizmalar hariç). Bunu yaparak, tüm işlem süresi 3 saat boyunca korunabilir.


Üretim performansını artırmak için, ürünleri transfer etmek için raylar ve arabalarla endüstriyel dondurarak kuru ekipman kurulur. Raylar, ham ürün ön işlemi ile başlar. Ürünler ön işleme tabi tutulduktan sonra malzemeler tepsilere yüklenmeye hazırlanır. Ham ürünlerle dolu tepsileri arabaya koyun.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.