Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Ticari dondurularak kuru ekipman şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık ucuz fabrika fiyatı

2022-05-13 19:54:30

Ticari dondurarak kurutma ekipmanı Güneşle kurutma, sıcak havayla kurutma, spreyle kurutma ve ayrıca vakumla kurutma vb. gibi çeşitli kurutma teknikleri vardır.


Modern teknolojiyle kurutulanlarla karşılaştırıldığında, ticari dondurarak kurutma ekipmanının faydaları aşağıdaki gibidir: donmuş halde kurutulur, nihai ürünün miktarı ve yapıları hemen hemen aynıdır, ayrıca orijinal yapı büzülmeden korunur. Kurutulmuş ürünler hem geçirgen hem de gevşetilmiş ve sünger gibi.


Su eklendikten sonra, tamamen ve hızlı bir şekilde sıvılaştırılabilir ve ilk şekli hemen geri getirilecektir. Ticari dondurularak kuru ekipmanla işlenen ürünlerdeki ıslaklık %95~99'dan çok daha fazla oranda giderilebilir. Düşük sıcaklık seviyesinde dondurarak kurutma yapıldığında, ısıtma ile denatüre edilen besin bileşenlerinin yanı sıra bazı öngörülemeyen bileşenlerin kaybı son derece azdır. Bazı kimyasalları, yiyecekleri ve ayrıca ilaçları kurutmak için son derece idealdir.


Ticari dondurularak kuru ekipman, düşük sıcaklık seviyesinde gerçekleştirilir, bu nedenle mikroplardan ve sağlıklı proteinlerden oluşan ısıya duyarlı birçok malzeme için özellikle uygundur. Kesinlikle denatürasyon veya biyolojik güç kaybı olmayacaktır. Dondurarak kurutma işlemi sırasında bakteri üremesi ve enzimlerin aktivitesi kesinlikle gerçekleşmeyecektir. Bu nedenle, orijinal kişilik ticari dondurularak kuru ekipmanla korunabilir.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.