Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Vakumlu dondurularak kuru ekipman şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık düşük maliyetli fabrika fiyatı

2022-05-13 19:55:05

Vakumlu dondurarak kuru ekipman Vakumlu dondurarak kuru ekipman, öncelikle vakumlu dondurarak kurutma odası, vakum sistemi, soğutma sistemi, ısıtma sistemi ve kontrol sisteminden oluşur.


Vakumlu dondurarak kuru ekipman tarafından benimsenen standart teknolojik prosedür şu şekildedir: ön işleme→ donmak→ vakumlu kurutma→ ürün paketleme→tamamlanmış ürün. Vakumlu dondurarak kuru ekipmanın çalışma konsepti: Başlangıç olarak, öğelerdeki suyu katı buza dönüştürmek için ötektik faktör sıcaklığının altında listelenen ham ürünü dondurun ve bundan sonra ön işleme tabi tutulmuş ürünleri doğrudan kurutma odasına yükleyin. vakum dondurarak kuru ekipmanı düşük sıcaklık seviyesi vakum durumu altında. Ürünlerin ısısı, üründeki suyun buzdan buhar durumuna doğrudan süblimleşmesini sağlamak için ısı iletimi veya radyasyon ile ısıtma plakası tarafından sağlanır.


Sürekli olarak süblime edilen buhar sıkıştırılır ve belirtilen talepleri karşılamak için dondurarak kurutma eğrisine göre ısıtma ve vakumlama durdurulana kadar U-şekilli bobine kaydedilir. 15 ~ 24 saat sonra, malzemeler kurutulur ve su, vakumlu dondurarak kuru ekipmanın buhar yoğunlaştırıcısına taşınır.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.