Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Sebze liyofilizasyon makinesi şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık uygun fabrika fiyatı

2022-05-13 19:04:51

Bitkisel liyofilizasyon makinesi Sebzeli liyofilizasyon makinesi ile rafine edilen sebzeler çok büyük bir yüzey alanına sahiptir. Sebzelerdeki aktif bileşenlerin bir kısmı doğrudan havaya maruz kalır. Havadaki oksijene maruz kalmak ve ayrıca ıslaklığı emmek özellikle çok kolaydır, bu da dondurularak kurutulmuş sebzelerin kademeli olarak bozulmasına neden olur.


Dondurularak kurutulmuş sebzelerin çoğu tamamen doğal renklere sahiptir ve ayrıca bu doğal pigmentler ışık altında kolayca bozulur. Oksidasyon ve ayrıca pigment bozulması boyunca, sıcaklık da bu tür kimyasal tepkileri etkileyen hayati bir faktördür. Dondurarak kurutma prosedürü tamamlandıktan sonra, vakumu serbest bırakmak için kurutma odasına nitrojen veya kuru hava verin ve bundan sonra malzemeyi, sevilen birinin nemi %50'den az ve sıcaklık seviyesi olan bir mühür ayarında hemen çıkarın. 22 ~ 25℃ve daha az kir. Aynı atmosfer altında, sebzeli liyofilizasyon makinesinden çıkan yarı mamul ürünleri seçin ve paketleyin.


Liyofilize ürünün önemli bir yüzey alanına sahip olması ve ayrıca gerçekten higroskopik olması nedeniyle bu prosedürlerin oldukça kuru bir ortamda bitirilmesi önemlidir. Dondurularak kurutulmuş sebzeleri iyi yüklemek çok önemlidir. Alüminyum alüminyum folyo torbalar tipik olarak vejeteryan liyofilizasyon makinesi tarafından kullanılır.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.