Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Ticari liyofilizatör şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık uygun fabrika fiyatı

2022-05-13 19:42:44

Ticari liyofilizatör Ticari liyofilizatör, yüksek kaliteli kurutulmuş ürünler oluşturmak için kullanılır. Bu tür ticari liyofilizatörün yeteneği normalde büyüktür ve aynı zamanda etkilidir. Ticari liyofilizatör elde etmek için, kesinlikle küçük ev liyofilizatörü değil, büyük liyofilizatör tedarikçisini keşfetmeniz gerekir.


Ticari liyofilizatör, bir vakum odasındaki sıcaklığı aniden sıfırın altına düşürerek ve bundan sonra yavaşça yükselterek gıdayı kesinlikle koruyacaktır. Yiyeceklerdeki su, yavaş yavaş buharlaştıktan sonra hızla buzlanacak ve bu da yiyeceklerdeki doku, tat ve besin maddelerinin daha iyi korunmasına yardımcı olacaktır. Ve yiyecekleri çok daha iyi muhafaza etmek için işliyorlar, çok daha taşınabilirler ve çok daha fazla enerji tasarrufu sağlıyorlar. Süblimasyon kurutma olarak da adlandırılan dondurarak kurutma, en kaliteli ürünlerin dikkatli bir şekilde kurutulmasına yönelik bir yaklaşımdır.


Dondurarak kurutmada, buz kristalleri sıvı hale geçmeden süblimleşir. Dondurarak kurutmanın kurutulmuş maddesine toplu işlemde tamamlanan liyofilizasyon denir. Ticari liyofilizatörlerimiz, küçük pilot araştırma tesislerinden büyük ticari çok kurutuculu endüstriyel operasyonlara kadar çeşitli uygulamalar için kullanılmaktadır. Ticari liyofilizatör, konu korunmuş gıdaların besin değeri olduğunda ışıl ışıl parlar. Ticari bir liyofilizatörün bir gıdanın başlangıç değerinin yaklaşık %97'sini koruyabildiği tahmin edilmektedir, bu da dondurularak kurutulmuş gıdanın taze gıda kadar sağlıklı olabileceğini gösterir.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.