Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Endüstriyel liyofilizatör şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık uygun maliyetli fabrika fiyatı

2022-05-13 16:54:52

Endüstriyel liyofilizatör Bozulan ürünleri korumak, hizmet ömrünü uzatmak veya malzemeyi depolama veya nakliye için çok daha sorunsuz hale getirmek için kullanılan endüstriyel liyofilizatör.

Dondurularak kurutulmuş gıdalar, kurutulmuş muadillerine göre çok daha hafiftir, bu da onları ultra hafif sırt çantasıyla seyahat ve ayrıca açık hava kamp gezileri için ideal bir seçim haline getirir. Endüstriyel liyofilizatörler, dokunmatik ekranın yanı sıra kontrol merkezi, kontrol sistemi güvenilir ve güvenli olarak PLC'yi kullanır. Liyofilizasyon veya dondurarak kurutma, bir madde dondurulduktan ve bir vakum altına yerleştirildikten sonra suyun bir sıvı aşamasından geçmeden doğrudan katıdan buhara dönüşmesine izin veren bir prosedürdür.

Prosedür, üç ayrı, özel ve ayrıca sinerjik süreç içerir; dondurma, birincil kurutma (süblimasyon) ve ayrıca ek kurutma (desorpsiyon). 300 kg'dan 2500 kg'a kadar parti başına girdi kapasitesi ile müşteri özelliklerine göre üretilmiş endüstriyel liyofilizatör.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.