Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Sebze liyofilizatör ekipman şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık rekabetçi fabrika fiyatı

2022-05-13 19:07:14

Bitkisel liyofilizatör ekipmanı Dondurularak kurutulmuş sebzeler, sebze liyofilizatörü ekipmanı ile işlendikten sonra gözenekli sünger benzeri bir çerçeveye sahiptir.


Ürünün nemi alması ve havaya maruz kaldığında oksitlenmesi çok kolaydır, bu nedenle dondurularak kurutulmuş sebzeler vakumla paketlenmelidir, tercihen azotla doldurulmalıdır; ikincisi, sebze liyofilizatörü ekipmanından gelen yoğun sebze hacmi, ürün paketleme, nakliye ve satış için olmayan nispeten büyüktür. Geçirgen yapı, dondurularak kurutulmuş sebzeleri nakliye sırasında çok hassas hale getirir. Bitkisel liyofilizatör ekipmanları ürünleri için yaygın olarak kullanılan ürün paketleme malzemeleri, PE torbalar ve alüminyum folyo torbalardır.


Ne tür ambalaj ürünleri uygulandığı önemli değil, nitrojen ile doldurulması ve ayrıca oksijen tutucu ve kurutucu eklenmesi gerekiyor. Bitkisel liyofilizatör ekipmanlarının harika ve kuru bir alanda saklanması gerekir.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.