Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Liyofilizatör ekipman şirketi, Çin üreticileri ve tedarikçilerinden satılık düşük fiyatlı fabrika fiyatı

2022-05-13 19:15:57

Liyofilizatör ekipmanı Liyofilizatör ekipmanı, gıda ve diğer malzemeleri kurutmak için kullanılan gelişmiş kurutma ekipmanıdır. Kurutulmuş ürün olağanüstü. Bu yüzden liyofilizatör ekipmanı çok harika.


Tipik olarak kullanılan kurutma tekniği ile karşılaştırıldığında, liyofilizatör ekipmanı tarafından üretilen dondurularak kurutulmuş gıda, uzun süreli kalite kontrol, harika yeniden hidrasyon doğası, çekici renk, mükemmel lezzet, tat ve yüksek besleyici bileşen içeriğine sahiptir. Dondurularak kurutma önemli ölçüde sıcaklık gerektirmediğinden, dondurularak kurutulmuş gıda tercihleri, görünümleri ve ayrıca kokuları kurutulmuş gıdalardan daha iyidir. FD toplama liyofilizatör ekipmanı, gıda, biyolojik ve nutrasötik vb. alanlarda yaygın olarak kullanılabilir. Liyofilizatör ekipmanı, önce su ile birlikte katı yapışması için malzemeyi yerleştirecek, ardından aralarında su yapacak olan sabit bir kurutulmuş ürün prosedürü kullanır.


Malzemeleri korumak için suyu ortadan kaldırarak katıdan havaya süblimleştirin. Çözüm aşamasındaki ürünler, süblimasyon ve desorpsiyon yoluyla dondurulur, daha sonra çözücü belirli bir dereceye kadar azalır, böylece ürünlerin uzun süre korunabileceği çözünen ve çözücü arasında mikroorganizmaların veya kimyasal reaksiyonun gelişmesi önlenir ve ayrıca doğasını korumuştur.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.