Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Sebze liyofilizatör makine şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık ekonomik fabrika fiyatı

2022-05-13 16:47:16

Bitkisel liyofilizatör ekipmanı Liyofilizatör makinesi, bir gıdanın ilk değerinin yaklaşık %97'sini koruyabilir, bu da dondurularak kurutulmuş gıdaların taze gıda kadar besleyici olabileceğini gösterir. Besinler ve ayrıca lezzet, prosedür boyunca buharlaşmanın aksine, gıdanın içinde korunur. Orijinal doku da korunur.

Ve bitkisel liyofilizatör ekipmanı, gıdalara daha uzun bir hizmet ömrü sağlar. Bitkisel liyofilizatör ekipmanları, sebze ve meyvelerin kurutulmasında kullanılabildiği gibi, köpekler veya kedigiller için et, balık vb. hayvansal gıdaların kurutulmasında da kullanılabilir. Bitkisel liyofilizatör makinesi, ilaç dondurarak kurutucudan daha ucuzdur. Satın almak için ucuz bir fiyat için, sadece tedarikçilerden ve tedarikçilerden satın alın. Dondurularak kurutulmuş gıdalar, kurutulmuş muadillerine göre çok daha hafiftir, bu da onları ultra hafif sırt çantasıyla seyahat ve ayrıca aile kamp gezileri için mükemmel seçim haline getirir. Bitkisel liyofilizatör ekipmanı daha pahalıdır, ancak yiyecekleri daha iyi korumak için kullanılır, daha küçüktür ve ekstra enerji güvenilirdir. Sebze liyofilizatör makinesi, sebzelerin orijinal besinlerini ve aktif bileşenlerini korur.

Vegetalbe liyofilizatör ekipmanlarının yanı sıra vakum odasındaki sıcaklığı aniden kesinlikle hayır'ın altına indirerek ve daha sonra kademeli olarak arttırarak gıdaları kesinlikle koruyacaktır. Yiyeceklerdeki su, yavaş yavaş buharlaştıktan sonra hızla buzlanacak ve bu, yiyeceklerdeki yapı, lezzet ve besin maddelerinin bir gıda kurutucusunun yapabileceğinden çok daha iyi korunmasına yardımcı olacaktır.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.