Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Endüstriyel liyofilizatör makine şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık uygun fabrika fiyatı

2022-05-13 19:17:23

Endüstriyel liyofilizatör makinesi Prensip olarak, ticari liyofilizatör makinesi, gıda, meyve, sebzeler, çorba, tabaklar, balık ve kabuklu deniz ürünleri, et, otlar, biyolojik ürünler vb. . Endüstriyel liyofilizatör makinesi tarafından üretilen dondurularak kurutulmuş ürünler hem doğal hem de sağlıktır, dondurularak kurutulmuş gıdalar taze gıdaları karşılaştırabilecek kişilikleri (orijinal görünüm, renk, vitaminler, tatlar, sağlıklı proteinler vb.), aynı şekilde, sudan arındırıldığı için, meyve gibi dondurularak kurutulmuş ürünler, taze meyvelerden daha lezzetli tercih edilir.


Korunmuş gıdaların diyet değeri söz konusu olduğunda, ticari liyofilizatör makineleri parlıyor. Bir dondurarak kurutucunun bir gıdanın ön değerinin yaklaşık %97'sini koruyabileceği tahmin edilmektedir, bu da dondurularak kurutulmuş gıdaların taze gıda kadar sağlıklı olabileceği anlamına gelir.


Endüstriyel liyofilizatör makinesi ürünü dondurarak çalışır ve bundan sonra malzemedeki donmuş suyun katı fazdan gaz aşamasına doğrudan süblimleşmesini sağlamak için çevredeki stresi düşürür. Liyofilizasyon, daha yüksek sıcaklık kullanan diğer çeşitli dehidrasyon yaklaşımlarına göre maddeye çok daha az zarar verir.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.