Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Gıda liyofilizatör makine şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık ucuz fabrika fiyatı

2022-05-13 19:18:21

Gıda liyofilizatörü makinesi Dünya çapında düzinelerce gıda liyofilizatörü makinesi sağlayıcısı var, ancak bunların çoğu üretici değil, ticaret, dağıtım için küçük bir iş. Ve ayrıca, bunların birkaçı tedarikçi ise, yine de, onlar sadece küçük liyofilizatör makinesinin tedarikçileridir.


Gıda liyofilizatörü makinesi tarafından üretilen dondurularak kurutulmuş gıda, uzun süreli kalite güvencesi, mükemmel yeniden hidrasyon yapısı, çekici renk, mükemmel iyilik, tercihin yanı sıra sağlıklı bileşenlerin yüksek ağ içeriğini içerir. Dondurarak kurutma, tipik olarak kurutulmakta olan ürünün büzülmesini veya sertleşmesini tetiklemez. Gıda liyofilizatörü makinesi tarafından oluşturulan dondurularak kurutulmuş ürünler, işlem mikroskobik gözenekler bıraktığı için çok daha hızlı ve kolay bir şekilde yeniden sulandırılabilir (yeniden yapılandırılabilir).


Raf ömrü esas olarak dondurarak kurutma işlemleri boyunca gıdadan atılan nem miktarına bağlıdır. Bir gıda liyofilizatörü makinesinin, gıdalara bir kurutucudan çok daha uzun bir raf ömrü sunduğu tahmin edilmektedir. Meyveler ve ayrıca sebzeler, bir kurutucu ile kesinlikle 15 yıllık tipik bir raf ömrüne ve bir gıda liyofilizatörü makinesi ile ortalama 25 yıllık bir raf ömrüne sahip olacaktır.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.