Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Bitkisel liyofilizatör şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık ucuz fabrika fiyatı

2022-05-13 19:41:32

Sebzeli liyofilizatör Sebzeli liyofilizatör, liyofilize sebze muameleleri veya sebze tozu üretmek için kullanılır. Ve evcil hayvan gıda malzemeleri de sebze. Yüksek kaliteli evcil köpek maması oluşturmak için hem et hem de sebze karışımını işlemek için sebze liyofilizatörü gereklidir.


Liyofilizasyon, ıslaklık ağlarının yanı sıra gıda liflerini de bozulmadan tutan düşük sıcaklıklarda suyu ortadan kaldırır. Sadece su ekleyin ve her taze yiyecek detayı dakikalar içinde geri döner. Bitmiş liyofilize gıdalarınızı sebze liyofilizatörü ekipmanından o kadar hızlı çıkarabilir ve mylar torbalarda mühürleyebilirsiniz. Bu sadece en iyi tada sahip olmanızı sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda size mümkün olan en uzun raf ömrünü de verecektir. Bitkisel liyofilizatör ile liyofilizasyon, bir malzemeden buz veya diğer donmuş çözücülerin süblimasyon işlemi yoluyla çıkarılması ve desorpsiyon işlemi yoluyla bağlı su moleküllerinin çıkarılması içindir.


Sebzeli liyofilizatör havuç, bamya, mor patates, kestane, balkabağı, tatlı patates, biber, yeşil fasulye, soğan, mısır, mor patates, tatlı patates vb. dondurarak kurutmada kullanılabilir. Sebzeli liyofilizatör ile yapılan dondurularak kurutulmuş gıdalar orijinallerini korur Yüksek sıcaklıkta işleme nedeniyle azalan ve büzüşen, suyu alınmış gıdaların aksine, hem biçim hem de doku.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.