Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Sebze dondurularak kuru ekipman şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık makul fabrika fiyatı

2022-05-13 19:53:55

Sebze dondurularak kuru ekipman Gözenekli yapı, dondurularak kurutulmuş sebzeleri nakliye sırasında inanılmaz derecede kırılgan hale getirir. Sebze dondurularak kuru ekipman ürünleri için ambalajlama ürünlerinin sıklıkla kullanılanları, PE torbaların yanı sıra alüminyum folyo torbalardır.


Hangi tür ürün ambalaj ürünleri kullanılırsa kullanılsın nitrojen ile doldurulması, oksijen tutucu ve kurutucu içermesi gerekir. Sebze dondurularak kuru ekipman malzemeleri modaya uygun ve kuru bir alanda tutulmalıdır. Dondurularak kurutulmuş sebzeler, sebze dondurularak kuru ekipmanla işlendikten sonra gözenekli sünger benzeri bir çerçeveye sahiptir.


Ürünün nemi emmesi ve havaya maruz kaldığında oksitlenmesi çok kolaydır, bu nedenle dondurularak kurutulmuş sebzelerin vakumla paketlenmesi, tercihen azotla doldurulması gerekir; ikincisi, sebze dondurularak kurutulan ekipmandan elde edilen sebzelerin hacmi oldukça fazladır, bu da ürün paketleme, nakliye ve ayrıca satış için yardımcı olmaz.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.