Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Sebze dondurarak kurutma şirketi, üreticilerden ve tedarikçilerden satılık en ucuz fabrika fiyatı

2022-05-13 20:03:08

Sebze dondurarak kurutucu Sebzelerin parlayan tip dondurarak kurutucularla dondurularak kurutulması gerekir. İletken türde dondurarak kurutucu sebzeler için mükemmel değildir veya üretim süresi çok daha uzundur, bu nedenle dondurarak kuru üretimin fiyatı daha yüksektir. Sebzeler düzensiz şekillere sahiptir; bu nedenle, sebze yüzeyi tepsilerle çok az doğrudan çağrılır ve ayrıca ısıtma plakaları ile çok az çağrışım vardır.


Dondurularak kurutulabilen farklı sebzeler var, sadece çevre dostu düşen yapraklar değil, mısır, sarımsak, zencefil, kabak, patates, biber, havuç, fasulye, lahana, domates, yeşil soğan, salatalık, bamya, soğan da var. , kereviz, mantar, zeytin, ıspanak vb. Dondurarak kurutucular, olası her türlü liyofilize edebilir. İletken tip dondurarak kurutucu sebzeler için ideal değildir veya üretim süresi çok daha uzundur, bu nedenle dondurarak kuru üretim maliyeti daha yüksektir.


Sebzelerin düzensiz biçimleri vardır; sonuç olarak, sebze yüzey alanı aslında tepsilerle çok az düz temasa sahiptir ve ayrıca ısıtma plakaları ile çok az temasa sahiptir. Dondurularak kurutulmuş sebzelerin avantajları nelerdir? 1, hem çiğ sebzeler hem de hazırlanmış sebzeler dondurularak kurutulabilir. 2, dondurularak kurutulmuş sebzeler ilk rengini korur. 3, dondurularak kurutulmuş sebze, içeriksiz doğaldır. 4, dondurularak kurutulmuş sebze suyu hızlı bir şekilde geri alabilir. 5, dondurularak kurutulmuş sebze uzay sıcaklığında uzun süre koruyabilir. 6, dondurularak kurutulmuş sebze hafiftir, bu nedenle nakliye fiyatını en aza indirir. 7, diğer mevsimlerde yaz döneminde yetiştirilen sebzeler sunuyoruz. 8, günlük taze sebze.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.