Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Vakumlu dondurarak kurutucu, üreticilerden satılık ucuz maliyet teklifi

2022-05-13 20:03:46

Vakumlu dondurarak kurutucu, üreticilerin ucuz fiyat teklifi Dondurarak kurutucunun düşük sıcaklık seviyesinde çalıştırılması ve ayrıca vakum sorunu olması gerekir, bu nedenle hem soğutma sistemi hem de vakum sistemi dondurarak kurutucuda benimsenmelidir. Üstün kaliteli Almanya Bitzer veya İtalya Refcomp kompresörü ve Almanya Leybold'un yanı sıra Siemens kontrol sistemleri, KEMOLO dondurarak kurutma sisteminde belirli bir sabit verimlilik sağlamak için sağlanmıştır.


Dondurarak kurutma kesinlikle tamamen doğal ortamlarda gerçekleşmeyecektir. Bu nedenle ortam basıncını en aza indirmek için dondurarak kurutmada vakum sistemi kullanılmalıdır. Vakum her türlü dondurarak kurutucularda kullanılmaktadır.


Vakumlu dondurarak kurutucunun özellikleri. 1, ısıya duyarlı malzeme kesinlikle inaktive olmaz 2, güvenli bir vakum odasında kurutulur, ürün kesinlikle asla oksitlenmez. 3, dondurularak kurutulmuş malzemenin gölgesi kesinlikle karanlık olmayacak. 4, vakum altında, oksijen olmadan, bu nedenle uygun şekilde oksitlenmiş malzemeler aslında korunmuştur.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.