Dondurarak kurutma makinesi üreticileri, tedarikçileri, satılık ucuz fabrika fiyatı - KEMOLO The best manufacturer of freeze dryer

+8615380024001

Gıda dondurarak kurutucu, satılık üreticilerden ve tedarikçilerden ucuz fiyat

2022-05-13 20:03:57

Gıda dondurarak kurutucu, satılık üreticilerden ve tedarikçilerden ucuz fiyat İlaçtan farklı olarak, kuru gıda maddelerini dondurmak için gıda dondurarak kurutucunun büyük ve üretken olması gerekir. AISI304 paslanmaz çelik dondurarak kurutma odası gibi gıda üretim kriterlerini karşılarsa mükemmel olacağından, gıda dondurarak kurutucunun maliyeti daha ucuzdur.


Her üretim partisinin kalitesinin aynı olmasını sağlamak için kontrol parametresini değiştirmek için erişim kodu. KEMOLO dondurarak kurutma şirketi, uluslararası düzenlemelere göre tüm dünyada bu tür ekipmanların üretimi ve kurulumunda deneyimlidir. Vakum, süblimasyonun temel koşuludur. Herhangi bir malzeme süblimasyon prensibi ile dondurularak kurutulur. Önceden dondurulmuş malzemedeki buz, tüm süreç boyunca erimeden doğrudan katı halden (buz) gaz haline (buhar) süblime edilir. Dondurularak kurutulmuş ürünler süngerimsi, çekmez, rehidrasyon mükemmel, çok az su içeren olarak oluşur. Uygun ambalaj, oda sıcaklığında uzun süre saklanabilir ve taşınabilir.


Diğer kurutma yöntemiyle, kurutulmuş ürünler küçülecek, doku sertleşecek ve bazı ısıya duyarlı malzeme doğası değişecek, inaktivasyon ve oksidasyon olacaktır. Ancak dondurularak kurutulmuş ürünler biyoaktif molekülünü koruyabilir ve besin kaybını engelleyebilir.

Sorgu
Copyright © KEMOLO. All Rights Reserved.